Міжнародний Кубок "Вертикалі" до Дня Незалежності України та Дня Харкова

Снова в Харькове большой бильярдный праздник!

Міжнародний турнір Кубок «Вертикалі», присвячений Дню Незалежності України та Дню Харкова.

1. Термін та місце проведення

Міжнародний турнір Кубок «Вертикалі», присвячений Дню Незалежності України та Дню Харкова (далі – Турнір) відбудеться з 22 по 25 серпня в Харкові в БК «Вертикаль» за адресою: вулиця Маршала Бажанова, 28.

2. Керівництво турніром

Керівництво турніром здійснює Оргкомітет. Головний суддя турніру Руслан Кориненко (національна категорія, Київ). Суддя-секретар – Олег Галушко (Харків).

3. Учасники турніру.

Турнір має статус третього туру Відкритого Кубку Харкова – 2020. Турнір проводиться за участі 40 гравців, з яких 32 починають турнір з кваліфікації, а 8 персонально запрошених – з 1/8 фіналу. Реєстрація в турнірі проводиться шляхом переводу вступного внеску у розмірі 1 000 (одна тисяча) гривень на картку з обов’язковим повідомленням організаторів. Після того, як на кваліфікацію зареєструється 32-й гравець, реєстрацію бдуе закрито. Протягом трьох днів з моменту припинення реєстрації відбудеться жеребкування і буде складено розклад ігор.

Персонально запрошуються вісім гравців топ-рівня, що не є мешканцями Харкова: п’ять з урахуванням загального рейтингу Кубку Харкова – 2020 (Кубок «Вертикалі» та Кубок «Аріани») – Андрій Клестов, Богдан Рибалко, Артур Півченко, Володимир Перкун, Владислав Єленич та три – wild-card організаторів. У разі вільних місць у топ-вісімку будуть запрошені представники Харкова у наступному порядку: Андрій Родіонов, Валерій Ткач, Олег Галушко, Богдан Шугалей.

4. Умови проведення.

4.1. Турнір буде проводитись новими кулями (67 мм.) та на нових столах, що будуть встановлені спеціально для Турніру.

4.2. Турнір проводиться за правилами московської піраміди. В основу покладені діючі офіційні правила з комбінованої піраміди з наступними змінами: а) після зіграного свояка кулю знімає суперник б) після штрафу куля виставляється з полки на стол в) гра заказна за правилом – «куля-луза».

4.3. 32 учасники кваліфікації розбиті на 8 груп. В групах гра відбувається за коловою системою. Посів в групах відбудеться згідно загального рейтингу Кубку Харкова – 2020.

4.4. Ігри кваліфікації проходять до 4 виграних партій та відбуваються 22-23 серпня. При цьому гравці груп А, В, С, D всі зустрічі групового турніру проводять 22 серпня, а гравці груп E, F, G та H – 23 серпня. У плей-оф виходять по два переможця з кожної групи. Місця в групах розподіляються за наступними критеріями: кількість перемог, різниця партій в усіх зустрічах, особисті зустрічі, різниця куль.

4.5. Вісім переможців кваліфікації та вісмка запрошених гравців 24-25 серпня проводять серію плей-оф.

Увага! Сітка плей-оф формується наступним чином: вісім переможців груп отримують номери з 1 по 8, вісім запрошених – з 9 по 16, вісімка гравців, що посядуть другі місця в кваліфікаційних групах – з 17 по 24. Таким чином, в 1/16 фіналу грають запрошені гравці з тими, хто посяде друге місце в кваліфікації.

24 серпня.

11:00. Жеребкування вісімки запрошених гравців.

11:15 – 1/16 фіналу. До 4 перемог.

13:30 – 1/16 фіналу. До 4 перемог.

16:00 – 1/8 фіналу. До 5 перемог.

19:00 – 1/8 фіналу. До 5 перемог.

25 серпня. Фінальний день.

11:00 – 1/4 фіналу. До 5 перемог.
14:00 – 1/2 фіналу. До 5 перемог.
17:00 – Фінал. До 6 перемог.

5. Форма одягу.

Форма одягу – строго парадна. Сорочка, брюки, жилет. Гравці, вдягнені не по формі, до участі в турнірі допущені не будуть.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

Витрати на організацію турніру передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених коштів не бюджетних надходжень та частково за рахунок вступних внесків від учасників турніру.

7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

Увага! Категорично забороняється вживання алкогольних напоїв під час проведення та у місці проведення турніру. Учасники, що будуть вживати алкогольні напої під час та у місці проведення турніру, будуть дискваліфіковані без попередження та без повернення стартового внеску.

Запізнення на гру, більш ніж на 10 хвилин – поразка в партії, більш, ніж на 20 хвилин – поразка в двох партіях, більш ніж на 30 хвилин – поразка у зустрічі.

Вживання нецензурної лайки під час гри після – після двох попереджень зараховується поразка у зустрічі.

Неявка на нагородження – не виплачуються призові.

Образи діями чи словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів під час, або після гри в місці проведення турнір, невиконання рішень суддівської колегії – поразка в зустрічі або дискваліфікація з турніру без повернення вступного внеску.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок становить 1 000 (одна тисяча) гривень та перераховуэться на картку 5375 4141 2031 9388.

Призовий фонд складає 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень та розподіляється на 8 місць:

1 – 20 000 (двадцять тисяч) гривень

2 – 10 000 (десять тисяч) гривень

3-4 – по 5 000 (п’ять тисяч) гривень

5-8 – по 2 500 (дві тисячі п’ятсот) гривень.

9. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру забезпечують український більярдний портал BilliardNews, Ліга любителей більярду та сайт «Бильярд в Харькове».